Kovács Ádám Zoltán

rendkívüli és meghatalmazott nagykövet

mission.rom@mfa.gov.hu


Galántai László Dávid

elsőbeosztott

mission.rom@mfa.gov.hu

 

TITKÁRSÁG

Novotta Anikó

ANovotta@mfa.gov.hu

mission.rom@mfa.gov.hu

 

POLITIKAI ÜGYEK

Dr. Ádány Zoltán

beosztott diplomata

Zoltan.Adany@mfa.gov.hu
 

Honti Katalin

beosztott diplomata

Kata.Honti@mfa.gov.hu 
 

Szerencsés Anna

beosztott diplomata

Anna.Szerencses@mfa.gov.hu
 

Nagy Réka Nóra

beosztott diplomata

Reka.Nora.Nagy@mfa.gov.hu

 

KULTURÁLIS ÜGYEK

Dr. Kudar Gábor

Intézetvezető - Collegium Hungaricum - Róma

mission.rma@mfa.gov.hu
 

Dr. Komlóssy Gyöngyi

Titkár - Collegium Hungaricum - Róma

GyKomlossy@mfa.gov.hu

 

KATONAI ÜGYEK

Sándor Zoltán

Ezredes, katonai attasé

rome@dao.gov.hu

 

KERESKEDELMI ÜGYEK

Jávor Mátyás

külgazdasági attasé

Matyas.Javor@mfa.gov.hu 

mission.rom@mfa.gov.hu

 

MEZŐGAZDASÁGI ÜGYEK

Magyarország Állandó Képviselete az ENSZ római székhelyű élelmezési és mezőgazdasági szervezeteiben

Belánszky-Demkó Zsolt

rendkívüli és meghatalmazott nagykövet

hufaorep@gmail.com

zsolt.belanszky@mfa.gov.hu
 

Dr. Kósa Loretta Tünde

mezőgazdasági és környezetügyi szakdiplomata

Loretta.Kosa@mfa.gov.hu

 

KONZULI ÜGYEK

Jezsó Alexandra

konzul

consulate.rom@mfa.gov.hu

 

ADMINISZTRATÍV ÜGYEK

Erdei Sándor

regionális gazdasági igazgató

Sandor.Erdei@mfa.gov.hu 

 


 

MÁLTAI SZÉKHELYŰ NEM ÖNÁLLÓ KÉPVISELET

Szesztai Dávid Ferenc

ideiglenes ügyvivő, konzul – La Valetta

Cím: Europa Centre, Level 3, 18A, Triq Sant'Anna 58, Floriana FRN9011

consulate.val@mfa.gov.hu